Нас обрали

123456

Завод “Сталкон” зацікавлений у збільшенні збуту, а також у розширенні географії продажів каркасів та опор для офісних столів і столів для сегменту HoReCa. Саме тому ми продовжуємо розвивати нашу дилерську мережу в Україні та країнах Європейського Союзу.

Ми запрошуємо до співпраці меблеві підприємства і компанії, які здійснюють гуртовий та роздрібний продаж продукції, а також приватних підприємців, готових забезпечити гідні показники збуту.

Наші майбутні партнери зможуть отримати продукцію заводу “Сталкон” за спеціальними цінами, а заразом усю необхідну рекламну продукцію (каталоги, буклети) і високоякісні матеріали для сайту (візуалізації, фото, описи).

Також ми будемо раді співпраці з фабриками-виробниками офісних меблів і меблів для сегмента НоRеСа, для яких ми готові розробити ексклюзивну серію нашої продукції і взяти на себе зобов’язання не продавати створені спільною працею моделі конкурентам.

Незмінно високий рівень виробництва, оптимальні терміни виготовлення і постачання нашої продукції, а також найвигідніші умови співпраці гарантують стабільність партнерських відносин.